Σάββατο 11 Μαρτίου 2017

ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 0 - 5 ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

Στο 14 λεπτό ο Μωρος με ωραία προσπάθεια ξέφυγε από τους αμυντικούς, βρέθηκε απέναντι από τον τερματοφυλακα Γιαλο και με σουτ άνοιξε το σκορ.  ΑΕΚ Χαλκίδας - Απόλλων Ερετριας  0 - 1 .

Στο 27 λεπτό  και πάλι ο Μωρος σούταρε ο Γιαλος απέκρουσε και ο Αγραφιωτης από κοντά το 0 -  2 για την Ερετρια.

Στο 38 λεπτό  ο Τορα μέσα από την περιοχή και ενώ άδειασε τους αμυντικούς της ΑΕΚ , σούταρε και  ΑΕΚ Χαλκίδας - Απόλλων Ερετριας  0 -  3.

Στο 54  η Ερέτρια έκανε τέσσερα τα τέρματα της με τον Αγραφιωτη  που με σουτ από κοντά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ΑΕΚ Χαλκίδας - Απόλλων Ερετριας 0 - 4 .

Στο  57 λεπτό ο Μωρος οποίος ήταν ο καλύτερος παίκτης του γηπέδου κέρδισε πέναλτι το οποίο εκτέλεσε ο Τορα και ΑΕΚ Χαλκίδας - Απόλλων Ερετριας 0  -  5