Δευτέρα 15 Απριλίου 2013

ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 - 1 ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ

Μια Προποντίδα που για φέτος έκανε την καλύτερη εμφάνιση της κέρδισε το Νεοχωρι με 3 - 1 . Η Προποντίδα μπήκε δυνατά και στο 13 ευτύχησε να προηγηθεί . Μετά το ματς ισορρόπησε ώσπου φτάσαμε στο 44 και με κεφαλιά του Μαλλιου το Νεοχωρι έκανε το 1 - 1 και έτσι έληξε το ημίχρονο . Στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου η Προποντίδα πίεσε και στο 57 μετά από λάθη στην άμυνα του Νεοχωριου ο Κοτρωτσιος έκανε το 2 - 1 με συρτό σουτ . Στην συνεχεία το Νεοχωρι ήταν ανούσιο και έτσι προς το τέλος του παιχνιδιού και συγκεκριμένα στο 85 ο κορυφαίος του του γηπέδου ο Μωραιτης με συρτό σουτ έκανε το 3 - 1.